Bendensin'e Hoşgeldiniz

B ursa'da çeyrek asra yakın süredir hizmet veren işletmemizde kendine özgü patentli ürünleriyle sektöründe marka olmanın gururunu, ünü ve lezzeti sınırları aşan bir firma olabilmenin mutluluğu ve sorumluluğunu yaşamaktayız.

Bursa'nın merkezinde olduğumuz için her kesimden Bursa'lının keyifle ve güvenerek misafirlerini götürdüğü ve Bendensin! dedikleri mekanımızda; Bursa kebabı, pideli köftesi ve köftelerine özgün bir yorum katarak kendimizi farklı bir çizgide konumlandırmayı başardık.

Bendensin'de gerek sunumu gerek tadı ile damağınızda iz bırakacak lezzetler, tüm etkinliklerinize, grup yemeklerinize deneyimli kadrosu ile hizmet veren bir ekip, herkesin gelip rahatlıkla yemeğini, tatlısını yedikten sonra ferah ve rahat bir ortamda çayını ya da kahvesini içebileceği bir lezzet durağı Bendensin.

Bursa'da ilk defa Bendensin farklı tatları lezzet tutkunlarıyla buluşturduğu Bendenol ve Dönmeyen Döner tüm misafirlerin vazgeçilmezi oldu. Tadanın bir daha vazgeçemediği Bursa'nın meşhur lezzeti Pideli Köfte de unutulmadı tabi. Bu efsane lezzetleri hala denemediyseniz sizleri lezzetin ve kalitenin adresi Bendensin'e bekliyoruz.

Açık temiz mutfak ile faaaliyet gösteren işletmemiz, müşteri memnuniyeti, kalite ve hijyeni ön planda tutmayı amaç edinmiştir.

Tarım-Köy İşleri ve Sağlık Bakanlığının 2006-2007 yıllarında Kalite ve Hijyen Belgesi, Beyaz Tabak ve Beyaz Zambak Belgeleriyle taçlandırdığı işletmemizde ürünlerimiz %100 ve katkısız dana etinden üretilmekte olup, gönül rahatlığı ile ürünlerimizi tüketebilirsiniz.

bendensin-beyaz-tabak

Bendensin lezzetlerimiz

  • Bendensin Pideli Köfte.
  • Bendensin Bendenol Köfte
  • Bendensin Dönmeyen Döner